O nás

  • 12 členný tým
  • Miliony řádků kódu
  • Statisíce uživatelů

Po osmi letech společné práce na velkých projektech z energetického a finančního sektoru, jsme se rozhodli založit vlastní firmu. Na podzim roku 2022 se to stalo realitou a od té doby jsme zažili postupné rozšíření našeho týmu a projektů.

Věříme, že úspěch organizace je založen na vztazích mezi lidmi. Právě proto je náš přístup o lidskosti a spolupráci. Srdcem naší společnosti jsou lidé - naši zaměstnanci, klienti a partneři. Snažíme se vytvářet prostředí, kde je každý jedinec respektován, motivován a podporován ve svém rozvoji.

Naše vášeň a dlouholeté zkušenosti nás vedly k tomu, abychom vytvořili firmu, která nejen poskytuje vynikající služby, ale také se zaměřuje na osobní a lidský přístup ke každému klientovi.

Týmový duch

S naším odborným týmem, který je tvořen zkušenými profesionály, se snažíme navázat dlouhodobé vztahy založené na důvěře, otevřené komunikaci a porozumění. Chápeme, že každý projekt a každý klient je jedinečný, a proto se snažíme naslouchat a plně pochopit jejich potřeby a cíle.

Náš růst a úspěch jsou důsledkem naší schopnosti přistupovat ke každému úkolu s empatií a porozuměním. Každý člen našeho týmu přináší nejen odborné dovednosti, ale také lidskost a schopnost spolupracovat.

Jsme přesvědčeni, že naše zkušenosti, odbornost a lidský přístup nám umožňují poskytovat nejlepší služby našim klientům. Jsme odhodlání pokračovat ve svém růstu, rozšiřovat naše portfolio projektů a posilovat naše postavení na trhu, přičemž si zachováváme naši osobní a lidskou filosofii.

Rádi vás přivítáme do naší společnosti a budeme se těšit na příležitost spolupracovat s vámi na vašich projektech, s důrazem na naše lidské hodnoty a vztahy.

Koho kontaktovat?

Nebojte se nás kontaktovat, David s Tomášem se Vám budou věnovat

Humanit services s.r.o.

Žitná 19, 621 00 Brno

IČ: 17758114

Kontaktní formulář

This is a placeholder joke